CARTELERA

Mungia

29/06/2016 17:00

Jaunarena

Ezkurdia


Irribarria - Barriola

Altuna III - Zabaleta


Dario - Urruzola

Elordi - Erostarbe


Venta de Entradas

Adarraga (Logroño)

01/07/2016 20:30

Gorka - Merino II

Dario - Rezusta


Retegi BI

Altuna III


Sopelana

03/07/2016 17:30

Mendizabal III - Zubieta

Ugalde - Merino II


Altuna III // Retegi BI

Ezkurdia // Jaunarena


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

07/07/2016 22:15

Mendizabal III - Cecilio

Laso - Ladis Galarza


Irribarria - Barriola

Bengoetxea VI - Beroiz


Elezkano II - Aretxabaleta

Jaka - Merino II


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

07/07/2016 11:30

Berasaluze II - Larunbe

Gorka - Rezusta


San Ferminetako 4 1/2ko Final

Final San Fermín 4 1/2


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

08/07/2016 22:15

Agirre - Imaz

Dario - Martija


B Taldea

Grupo B


Arretxe II - Apraiz

Jaunarena - Merino


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

09/07/2016 17:30

Retegi BI - Tolosa

Victor - Ibai Zabala


7ko bikote galtzailea - Perdedor día 7

Altuna III - Zabaleta


Tainta - Ladis Galarza

Elordi - Irusta


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

10/07/2016 17:00

Arteaga - Imaz

Ugalde - Urruzola


B Taldea

Grupo B


Mendizabal III - Rezusta

Artola - Larunbe


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

11/07/2016 22:15

Tainta - Iturriaga

Dario - Erostarbe


A taldea

Grupo A


Retegi BI - Tolosa

Elezkano II - Aretxabaleta


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

12/07/2016 22:15

Agirre - Apraiz

Ugalde - Martija


B Taldea

Grupo B


Jaka - Merino II

Artola - Ladis Galarza


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

13/07/2016 22:15

Arretxe II

Gorka


Berasaluze II.aren agurreko partida

Despedida de Berasaluze II afición navarra


Jaunarena

Laso


Venta de Entradas

Labrit (Iruñea-Pamplona)

14/07/2016 17:00

Retegi BI - Merino

Victor - Ibai Zabala


San Fermin Torneoaren Finala

Final Torneo San Fermín


Arteaga - Iturriaga

Elordi - Cecilio


Venta de Entradas